Novi poraz Žak Juniora

Futsaleri Žak Juniora poraženi su u devetom kolu Futsal lige Vojvodine od ekipe Tise iz Novog Bečeja. Gosti su na samom otvaranju meča sa dva brza pogotka u drugom i četvrtom minutu poveli sa 2:0. Strelci su bili Đukić i Pelengić. Domaćinu je trebalo desetak minuta da se stabilizuje i poveže konce. Vukas je smanjio u 15. minutu utakmice, dok je Vukelić samo minut kansije poravnao rezultat. Gostima je dobro došla pauza. Na samom otvaranju drugog dela Pelengić je sa nova dva gola (u 21. i 23. minutu) doveo svoj tim do nove prednosti. Konačan rezultat susreta postavio je Đukić u poslednjem minutu utakmice. Žakovci su prvi prvenstveni deo završili na sedmoj poziciji sa devet osvojenih bodova. Nakon tri startna trijumfa, vezali pet uzastopnih poraza. Prvenstvo se nastavlja u febrauara naredne godine. Ipak, treba napomenuti da futsalerima predstoji takmičenje u Kupu Vojvodine. U prvom kolu somborski tim će odmeriti snage sa subotičkim Ful Filom. Ovaj meč bi trebalo da se odigra u ponedeljak, 5. decembra.