Nikola Gunj nastavlja sa dominacijom

Rvači Radničkog učestvovali su proteklog vikenda na Međunarodnom memorijalnom turniru „Nikola Vukov“ u Senti u rvanju grčko – rimskim stilom. Za somborski klub nastupilo je jedanaest rvača koji su osvojili deset odličja. Najuspešniji među njima sa četiri pobede bio je Nikola Gunj (85kg). Nikola dominira ovom kategorijom već zadnjih par takmičenja. Zlatnom medaljom okitio se i Srećko Malbaša (51kg). Srebrne medalje osvojili su: Jovan Kosovac (40kg), Ilija Hinić (38kg) i Kristian Dobi (48 kg). Do bronze su stigli: Nemanja Lončarević (44kg), Mladen Batalo (54 kg), Aleksa Anđelić (23 kg), Danijel Bojanić (25kg) i Adrian Dobi (27 kg). Mihajlo Anđelić do 70 kg zauzeo je peto mesto. Na takmičenju je nastupilo 137 takmičara iz Srbije, Mađarske i Slovačke. Kako navode predstavnici Radničkog, mlade somborske uzdanice rvanja su se slikali i sa aktuelnim seniorskim prvakom sveta u rvanju, Mateom Nemešom koji je mladim rvačima i dodeljivao medalje kao domaćin turnira.