Stefan Liščević superiorno do zlata, pioniri drugi

U subotu, 4. juna održano je Prvenstvo Srbije za seniore u rvanju slobodnim stilom u Kanjiži. Rvači „Radničkog“ su nastupili sa tri takmičara i osvojili jedno zlato. Najuspešniji je bio Stefan Liščević koji je u kategoriji do 63 kg imao četiri meča. Stefan je sva četiri pobedio tehničkom superiornošču ili tušem u prvoj rundi i dokazao da je kandidat za reprezentaciju i za Svetsko prvenstvo koje će biti odigrano u septembru u Beogradu. Bez medalja ostali su Milan Tolić – koji je sa dve pobede i dva poraza osvojio četvrto mesto, kao i David Novič. Dan kasnije je održano Prvenstvo Srbije za pionire (U13) u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ su nastupili sa deset takmičara koji su osvojili pet medalja. Najuspešniji među njima Jovan Kosovac koji je u kategoriji do 37 kg osvojio srebrnu medalju. Bronzane medalje osvojili su: Nemanja Lončarević (44 kg), Luka Kolar (48 kg), Mihajlo Anđelić (70 kg) i Nikola Gunj (85 kg). Bez medalja ostali su: Ilija Hinić, Vedran Lugonja, Uroš Ilić, Mladen Batalo i Marko Mamula. Ekipa Radničkog zauzela je ekipno drugo mesto u konkurenciji dvadeset ekipa.