Pioniri prvaci države, Marić prvi među veteranima

U subotu, 14. maja u Somboru je održano Prvenstvo Srbije za pionire (U15) i veterane u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ su nastupili sa deset takmičara i osvojili pet medalja. Kristian Dobi (41 kg) u svojoj kategoriji posle tri pobede i poraza u finalu osvaja drugo mesto. Srđan Todorović u kategoriji do 75 kg takođe osvaja srebrnu medalju. Prvi meč Todorović je lako pobedio, dok je u drugom meču imao neugodnog protivnika iz Partizana kojeg je u zadnjim sekundama pobedio. U polufinalu takođe pobeđuje, dok u finalu gubi od iskusnijeg i starijeg reprezentativca Srbije Stokića. Bronzane medalje osvojili su Srećko Malbaša. David Mazinjanin i Nikola Gunj. U borbi za medalju našli su se još i: Ilija Hinić i Viliam Bek koji su osvojili peta mesta. Za „Radnički“ nastupili su još: Mihajlo Anđelić, Luka Kolar i Danilo Mišković. U uzrastu veterana nastupio je Milan Marić koji je osvojio zlatnu medalju. Ekipa „Radničkog“ iz Sombora zauzela je ekipno prvo mesto u Srbiji u uzrastu pionira u konkurenciji 21 kluba.