Pobeđena Atlanta, sledi Bruklin

Atlanta – Denver 115:133 (Q1 – 26:29, Q2 – 28:43, Q3 – 33:34, Q4 – 28:27).

Denver Nagetsi prošetali su se kroz Atlantu i tako stigli do nove pobede u NBA šampionatu. „Grumenje“ je brzo stiglo do dvocifrene prednosti (3:15), međutim domaćin je ekspresno uzvratio (19:17) i preokrenuo rezultat. Meč je prelomljen tokom druge četvrtine koju su Nagetsi rešili u svoju korist sa +15. Do kraja susreta su gosti su sigurnom igrom kontrolisali meč i zasluženo upisali novu pobedu. Nikola Jokić je na parketu proveo 26 minuta i za to vreme upisao je 20 poena, deset skokova i sedam asistencija. Pored njega odlični su bili Hajland sa 24 poena, dok su Moris i Džef Grin pridodali 21 odnosno 20 poena. Na drugoj strani Jang je meč završio sa 34 koša. Bogdan Bogdanović nije nastupao zbog povrede za domaći sastav. Ekipa iz Kolorada sa skorom 15/14 zauzima sedmo mesto Zapadne konferecije. Naredni meč igraju u ponedeljak protiv Bruklina.