Volejstars zadržao bodovnu prednost

Odbojkašice Volejstarsa nastavljaju sa odličnim rezultatima i pobedama. Kljajićevčanke su u sredu gostovale u Sremskoj Mitrovici gde su pobedili domaći Srem 2 sa 1:3 (14:25, 25:22, 22:25, 25:27). Iako su ubedljivo dobile prvi set, dozvolile su gošće da se domaće igračice vrate i poravnaju rezultat. U poslednja dva seta viđeno je više neizvesnosti, ali oba su zasluženo pripale ekipi iz Kljajićeva. Nakon osam odigranih mečeva Volejstars ima maksimalan učinak sa 22 osvojena boda. Najbliži pratioci su NS Volej Team sa 18 i Odbojka 013 sa bodom manje. U narednom (9) kolu najbolji tim Druge lige Sever dočekuje poslednjeplasiranu Rumu. Meč se igra u nedelju od 14.30 časova u Gradskoj hali Mostonga, a poveren je sudijskom paru Obrenović/Pinter, dok je delegat Popović.