Poraz za pet pinova

Krupari – Bowling Stonsi 12:4 (4.201:4.196).

Bowling Stonsi poraženi su u drugom kolu Prve bowling lige Srbije od ekipe Krupara iz Bačkog Dušanova za svega pet pinova. Nakon izjednačenog prvog seta domaćin je naredna tri uspešno realizovao, te je poveo sa 7:1. Gosti se nisu predavali. Dubl kombinacije su uspešno dobile peti set, da bi poslednji bio završen bez pobednika. U tom momentu na semaforu je bilo 8:4 za domaćina. Ipak, na konto srušenih pinova, ovoga puta svega pet više, Krupari su dobili dodatna četiri boda, te je na kraju bilo konačnih 12:4. U poraženom timu najviše je pokazao Marko Minić sa 1.119 srušenih pinova. Pored njega dobar je bio i Predrag Mandić sa 1.084 oborena pina. Nastupili su još i Oto Imre (982), Slobodan Naumov (517) i Nedeljko Tolić (494). Nakon dva odigrana kola Fortuna, Metalac i Crvena Zvezda imaju maksimalni učinak. Krupari, Stonsi i Sedai su polovični, dok su ostali bez bodova. U narednom kolu Stonsi dočekuju ekipu Žapca.