Nole i Fića slavili nakon preokreta

Filip Krajinović slika preuzeta sa twiter naloga ATP Tour-a

Novak Đoković i Filip Krajinović uspešno su započeli nastup na poslednjem mastersu sezone. Naime, oni su u dubl konkurenciji u prvom kolu za protivnike imali australijski tandem Savil/De Minor. Srpski dubl je bio bolji i zasluženo je nakon preokreta slavio 4:6, 6:4, 10:7. Njihovi protivnici su odmah na startu meča napravili brejk koji su uspešno sačuvali do samog kraja prvog seta. Imao je naš dvojac priliku da povrati brejk u desetom gemu, međutim bez uspeha. U drugom setu se igralo gem za gem. Ipak, naš dvojac je uspeo da napravi jedan brejk za izjednačenje. Treći odlučujući set se igrao do desetog poena. Srpski dubl ga je otvorio sa četiri vezana poena. Usledio je preokret i vođstvo australijskog dubla sa 6:5. Bilo je nakon toga i 7:7, a poslednja tri poena dobijaju naši teniseri za konačnih 2:1 u setovima. Naredni rivali biće im šesti nosioci Polašek/Pirs. Meč se igra sutra ujutru od 10 časova. Đoković i Krajinović danas igraju svoje mečeve u singlu. Krajinović se oko 13 časova sastaje sa Opelkom, a Đoković oko 20 časova sa Fučovičem.