Karatisti Ravangrada osvojili 13 medalja na turniru u Budisavi

U Budisavi je u nedelju, 25. novembra održan Internacionalni karate turnir “Panter Open 2018” Budisava. Organizatori su bili Karate savez Vojvodine i karate klub Budisava. Takmičenje je održano po pravilima WKF u sportskim borbama i katama.Turnir je okupio 350 takmicara iz 30 klubova. Najmlađa takmičarka sa svega pet godina je bila Anđela Vilhelm iz karate kluba Ravangrada, koja je nagrađena peharom. U generalnom plasmanu somborski klub je zauzeo treće mesto. Takmičari Ravangrada su osvojili tri medalje u borbama i deset u katama. Zlatna odličja u borbama osvojili su Nemanja Slavić, senior (- 84 kg) i Vukašin Vuković, kadet (-70 kg). Bronzu je osvojio Aleksandar Nikolić, pionir (- 45 kg). Najsjajnije odličje u katama su osvojili: Dejan Kemer (senior), Nikola Drljača (kadet), Petar Rukavina (nada), Tamara Vučković (nada), Kornelija Krušković (pionirka) i Aleksandar Heđi. Srebro je pripalo Nives Kiš, dok su bronzu osvojili: Eva Čapo, Lara Orban i Mihaela Rica.