Razočaravajuća polusezona kadeta i omladinaca Radničkog

Kadeti Radničkog završi su prvi deo sezone remijem na domaćem terenu protiv ekipe RFK NS 1921. Domaći su poveli sredinom prvog poluvremena preko Bureša, što je bio i rezultat prvog dela susreta. U nastavku susreta igralo se na sredini terena, domaći su ostali bez snage, da bi u samom finišu meča gosti iz Novog Sada preko Polića poravnali rezultat. Kadeti Radničkog su jesenji deo sezone završili na 13 poziciji na tabeli sa 11 osvojenih bodova, sa skorom od tri pobede, dva nerešena susreta i deset poraza. Ekipa je postigla 15, a primila 34 pogotka. Jesenji prvak Kvalitetne kadetske lige Vojvodine je ekipa Dinama 1945 iz Pančeva. Omladinci Radničkog su u poslednjem kolu jesenjeg prvenstva poraženi od istoimene ekipe sa 1:3. Jedini pogodak za domaćina postigao je Veljko Vukadinović. Omladinci su sa ostvarenim skorom od šest pobeda i devet poraza, uz gol razlika 22:47 na kraju zauzeli 13 poziciju sa 15 osvojenih bodova. Jesenji prvak Kvalitetne omladinske lige Vojvodine je ekipa Vojvodine iz Novog Sada, koja je prvi deo sezone završila bez poraza. Narednog vikenda prvenstvo se nastavlja utakmicama 16. kola. Kadeti Radničkog dočekuju Inđiju, a omladinci Omladinac iz Novih Banovaca. Nakon toga sledi zimska pauza, a takmičenje se nastavlja na proleće.