„Romantičari“ odneli bodove iz Odžaka

Fudbaleri Tekstilca poraženi su na domaćem terenu u drugom kolu plej – ofa Mozzart Bet Prve lige Srbije od vodećeg OFK Beograda sa 1:2. Sva tri gola su „pala“ u nastavku igre. „Romantičari“ su poveli golom Dejana Georgijevića u trećem minutu nastavka. Isti igrač je duplirao vođstvo svog tima petnaestak minuta kasnije. Mogli su gosti i do trećeg gola, međutim, Jovan Mituljikić je promašio najstrožu kaznu u 68. minutu susreta. Samo tri minuta kasnije stigla je kazna. Domaćin je smanjio prednost pogotkom Miloša Zličića sa „kreča“. Do kraja meča golman gostiju Popović uspeo je u nekoliko navrata da sačuva svoju mrežu, te je svom timu uspeo da obezbedi nove bodove. Izveštaj sa utakmice možete pročitati u prilogu. Tekstilac je ostao na četvrtoj poziciji sa 51 bodom. U sledećem kolu sledi im gostovanje trećeplasiranom Jedinstvu sa Uba koji ima bod više.