Stanišićanci kiksnuli u Laliću

Jedinstvo iz Stanišića izgubilo je prve bodove. Jesenji prvak je gostovao u Laliću gde je remizirao sa povratnik u takmičenje. Viđena su četiri gola. Domaćin je poveo već u 2. minutu pogotkom Dobrića. Gosti su preokrenuli sredinom prvog poluvremena pogotcima Vračarića u 20. minutu i Pajić sa „kreča“ u 24. minutu. Konačan rezultat postavio je Fedek u 59. minutu susreta. Goleada je viđena u Ribarevu gde su se sastali domaće Jedinstvo i Dunav iz Bačkog Monoštora. Gosti su slavili sa 5:4. Sigurne pobede na gostovanjima zabeležili su kolutsko Jedinstvo, te prigrevačko Bratstvo 2019. Stanišićanci imaju bod prednosti u odnosu na drugoplasirano Bratstvo 2019. Sledećeg vikenda vodeći tim lige ugostiće bezdanski Sport, dok će u apatinskom derbiju snage odmeriti Bratstvo 2019 i ekipa sa salaša.

Rezultati i izveštaji sa mečeva ovog kola: Jedinstvo (R) – Dunav 4:5 (Izveštaj), Sport – Bratstvo 2019 – 1:5 (Izveštaj), Panonija – Jedinstvo (S) 2:2 (Izveštaj), Dinamo – Jedinstvo 1947 1:4 (Izveštaj), Telečka – PIK 2023 0:3 (Izveštaj).

Tabela: Jedinstvo (S) 31, Bratstvo 2019 – 30, Jedinstvo 1947 – 22, PIK 2023 – 21, Jedinstvo (R) 13, Panonija 12, Sport 12, Dinamo (S) 11, Dunav 9, Telečka 0.

Parovi narednog (12) kola: Dunav – Telečka, PIK 2023 – Dinamo (S), Jedinstvo 1947 – Panonija, Jedinstvo (S) – Sport, Bratstvo 2019 – Jedinstvo (R).