Miloš Braun „potopio“ Jabuku

RK Apatin, novembar 2023.godina, slika preuzeta sa fejsbuk stranice RK Apatin

Rukometaši Apatina proteklog vikenda u derbiju kola savladali su ekipu Jabuke sa 30:26 (18:13). Bila je ovo njihova druga vezana prvenstvena pobeda i trenutno su šesti tim Prve lige Vojvodine sa 15 bodova. Apatinci su odlično otvorili meč i već posle deset minuta imali su prednost od šest golova (7:1). Do odlaska na odmor sigurnom igrom uspeli su da sačuvaju stečenu prednost. U nastavku meča „ista meta – isto odstojanje“. Domaći igrači sigurnom igrom održavali su prednost i na kraju meč priveli kraju. Najbolji pojedinac utakmice bio je Miloš Braun (Apatin) koji je postigao čak polovinu golova za svoj tim. Izveštaj sa utakmice možete videti u prilogu. Narednog vikenda Apatin gostuje u Futogu. Da podsetimo, ekipa Metalca je u prvom delu sezone neočekivano slavila u Apatinu.