Savladana Hercegovina, danas sa Slavijom

Rukometaši Apatina prošlog vikenda u 9. kolu Prve rukometne lige Vojvodine savladali su ekipu Hercegovine sa 30:26 (16:14). Domaćin je odlično otvorio meč i već u 8. minutu imali su visoku (7:1) prednost. Gosti se nisu predavali, već su strpljivom igrom iz minuta u minut smanjili zaostatak, te su na odmor otišli sa samo dva gola zaostatka. Apatinci su tokom drugog delu uspešno čuvali stečenu prednost, te su na kraju zasluženo upisali četvrtu prvenstvenu pobedu. U domaćem timu dominirao je Miloš Braun sa devet pogodaka, dok se u suprotnom taboru istakao Božidar Vitas sa 11 golova. Izveštaj… Apatin je četvrti tim lige sa 10 bodova. Danas od 16.30 časova očekuje ih gosstovanje u Novom Sadu gde će odmeriti snage sa ekipom Slavije. Utakmicu će suditi Tamara i Marijana Savković, dok je delegat Boško Krstić.