„Panteri“ na začelju

Ub - Sivac 69, februar 2023.godina - slika preuzeta sa instagram naloga RK Sivac 69

Rukometaši Sivca 69 prošlog vikenda ugostili su vodeću Kolubaru. Gosti iako favoriti, teže nego što se očekivalo stigli su do bodova. Domaći tim odigrao je jedan odličan meč. Vodili su domaći tokom čitavog susreta, u jednom momentu tokom drugog poluvremena imali su i pet golova prednosti. Nažalost, nisu izdržali. Gosti su za samo desetak minuta uspeli da poravnaju, a u poslednjih desetak minuta igralo se gol za gol. U poslednjim trenucima meča gosti su pogotkom Luke Mikića stigli do konačne pobede 27:28 (12:10). Inače, Mikić je ujedno bio i najefikasniji igrač meča sa deset golova. U domaćem timu kapiten Lazo Beslać bio je najbolji pojedinac sa sedam golova, dok su Popov i Čabai tokom susreta po šest puta zatresli mrežu gostujućeg gola. IzveštajOvim porazom „Panteri“ su pali na poslednje mesto sa samo jednim osvojenim bodom. Već sutra je pred njima novi duel. U derbi meču začelja gostovaće u Gajdobri gde će odmeriti snage sa ekipom Hercegovca koja se nalazi dva mesta više na tabeli sa pet osvojenih bodova. Susret počinje u 18 časova, a sudiće ga Nikola Musić/Stevan Đurašinović, delegat je Branislav Grgurević.