Radnički i Dinamo 1923 dele prvo mesto

Radnički i Dinamo 1923 zabeležili pobede, Polet iz Sivca kiksnuo na gostovanju u Bačkom Gračacu. Somborci i Brežani dele prvo mesto sa 27 bodova, dok su Sivčani treći sa dva boda manje. Radnički je do nove pobede predvodio Srđan Vuković sa tri pogotka. Po jedan su postigli Mazinjanin, Opačić, Dulić i Mirko Sekulić. Ekipa iz Brega je do pobede došla u finišu meča pogotcima Vladimira Pešića u 77. i 88. minutu. Prednost gostima doneo je Šimon u 32. minutu, da bi Doroslovac izjednačio početkom drugog dela. Polet je tri puta vodio u Gračacu, ali nije uspeo da osvoji nova tri boda. U pretposlednjem jesenjem kolu u Sivcu se sastaju Polet i Radnički, dok će Dinamo 1923 u somborskom derbiju ugostiti sastav iz Aleksa Šantića. Još jedan interesantan meč odigraće se u Srpskom Miletiću gde gostuje Kordun koji se sa četiri pobede iz šest poslednjih mečeva podigao na šestu poziciju. U derbiju začelja sastaju se Terekveš i Jedinstvo – Lemeš, te OFK Odžaci i Borac.

Rezultati i izveštaji sa utakmica ovog kola: Omladinac – Dinamo 1923 – 1:3 (0:1) (Zapisnik), Aleksa Šantić – Terekveš 4:0 (3:0) (Zapisnik), Jedinstvo Lemeš – Zadrugar 3:2 (2:0) (Zapisnik), Kordun – OFK Odžaci 3:2 (1:1) (Zapisnik), Borac (BG) – Polet (S) 3:3 (1:2) (Zapisnik), Radnički – Polet (R) 7:0 (5:0) (Zapisnik). Slobodna je ekipa Mladost (K).

Tabela: Radnički 27, Dinamo 1923 – 27, Polet (S) 25, Aleksa Šantić 19, Mladost (K) 17, Kordun 14, Zadrugar 12, OFK Odžaci 10, Terekveš 10, Jedinstvo Lemeš 9, Polet (R) 9, Omladinac (D) 8, Borac (BG) 4.

Parovi narednog (12) kola: Polet (S) – Radnički, OFK Odžaci – Borac (BG), Zadrugar – Kordun, Terekveš – Jedinstvo Lemeš, Dinamo 1923 – Aleksa Šantić, Mladost (K) – Omladinac (D). Slobodna je ekipa Polet (R).