Sivčani pali na poslednje mesto

Rukometaši Sivca 69 porazom od beogradskih Lavova pali su na fenjerašku poziciju na tabeli Super B lige Srbije. Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri oba tima. Ekipe su smenjivale u vođstvu, bez osetnije prednosti na obe strane. Ključni momenat utakmice dogodio se u prvoj polovini drugog poluvremena kada su gosti serijom 6:0 poveli sa nedostižnih 13:20. Do kraja utakmice rutinskom igrom su meć priveli kraju. Najefikasniji igrač utakmice bio je domaći igrač Marko Čabai sa sedam pogodaka. U pobedničkom timu gol manje imao je Aleksa Vesković. Izveštaj sa utakmice pogledajte u prilogu. U narednom kolu Sivac 69 se u nedelju, 29. oktobra od 17.30 časova sastaje sa Lavovima iz Bačke Palanke. Susret se igra u sportskoj hali Tikvara, sude Dimitrije Matić/Branislav Vujanović, dok je delegat Miroslav Nedeljković.