Sombor dočekuje Botafoga, Volejstars i CVS gostuju

Nova odbojkaška sezona startuje ovog vikenda. Naš grad će u Drugom republičkom rangu ove sezone imati dva predstavnika. Pored Volejstarsa koji je poslednjih godina jedan od najstabilnijih klubova ovog ranga, nastupaće i CVS Elbraco Tehnolend koji je to pravo izborio protekle sezone osvajanjem prvog mesta u Vojvođanskom rangu. Voljom žreba oba naša kluba sezonu otvaraju gostovanjima. CVS će danas od 13 časova u Banatskom Novom Selu igrati protiv Odbojke 013. Utakmica je poverena sudijskom paru Nedeljković/Stevanović. Volejstars sutra nastupa u Petrovaradinu protiv Štrand Voleja. Meč počinje u 20 časova, a sude Dragašević/Krga. Narednog vikenda CVS Elbraco Tehnolend dočekuje Štrand Volej, dok će Volejstars put Sremske Mitrovice na megdan ekipi Srem 2. Muška ekipa Sombora novu sezonu u Vojvođanskom rangu Istok započinje susretom protiv ekipe Botafoga. Ovaj meč igra se danas u maloj sali Sokolskog doma od 13 časova. Sude Obrenović/Mandić. Predviđenom kalendarom takmičenja Druge lige Sever jesenji deo sezone se završava krajem decembra, dok će klubovi poslednjeg (Vojvođanska liga) ranga prvi deo ovogodišnjeg šampionata završiti susretima sedmog kola koje je na programu krajem novembra.