Minimalni poraz Tekstilca

Tekstilac iz Odžaka minimalno je poražen u 11. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije od ekipe Kolubare. Jedini pogodak na meču viđen je u 35. minutu kada je Miloš Zličić zatresao sopstvenu mrežu. Sa nova tri boda Lazarevčani su preskočili na tabeli ekipu iz Odžaka. Izveštaj sa utakmice u prilogu. U narednom kolu Odžačani gostuju u Sremskoj Mitrovici. Na deset mečeva ovog vikenda viđeno je svega 15 golova. Ekipa sa Karaburme zadržala je šest bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca iz Smedereva. U novosadskom okršaju RFK Novi Sad je bio bolji od ekipe sa Novog Naselja. Somborac Nikola Furtula je načeo mrežu golmana Elesina sredinom prvog dela. Čolić je duplirao vođstvo u 53. minutu meča. Pavlica je vratio nadu „Gatovcima“ osam minuta pre kraja meča, da bi Msanga u drugom minutu nadoknade vremena postavio konačnih 3:1.  Rezultati: Grafičar – Smederevo 1924 – 1:2, Metalac – Inđija Toyo Tires 0:2, Jedinstvo – Sloboda 1:0, Dubočica – Vršac 1:0, OFK Beograd – Radnički (SM) 1:0, RFK Novi Sad 1921 – Mladost Gat 3:1, Radnički (NB) – Mačva 1:2.

Tabela: OFK Beograd 26, Smederevo 20, Mačva 17, Inđija Toyo Tires 17, Kolubara 16, Tekstilac 15, Jedinstvo 14, Radnički (SM) 13, Vršac 13, Dubočica 13, Radnički (NB) 10, Sloboda 9, Grafičar 9, RFK Novi Sad 1921 – 8, Metalac 7, Mladost Gat 4.

Parovi narednog (12) kola: Inđija Toyo Tires – Kolubara, Radnički (SM) – Tekstilac, Smederevo 1924 – OFK Beograd, Mladost Gat – Grafičar, Vršac – RFK Novi Sad 1921, Mačva – Dubočica, Sloboda – Radnički (NB), Metalac – Jedinstvo.