Apatincima bod u Bačkom Jarku

Rukometaši Apatina vratili su se sa gostovanja iz Bačkog Jarka sa jednim bodom. Domaćin je vodio tokom čitavog prvog poluvremena, a najveću prednost su imali pet minuta pre odlaska na odmor kada su stekli maksimalnih +5 (16:11). Nastavak donosi mnogo bolju igru ekipe iz Apatina koja je u 49. minutu prvi put stigla do izjednačenja (25:25). U samom finišu meča, Marko Živković je sa dva pogotka doneo novi preokret i vođstvo Apatinaca sa 29:28, koju nisu uspeli sačuvati, jer je Zoran Škavić svojim četvrtim golom na meču postavio konačnih 29:29. Aleksandar Pilipović i Čedomir Milojević su sa po devet pogodaka u gostujućem timu bili najbolji igrači susreta. Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. U sledećem kolu Apatin će ugostiti žabaljski ŽSK 1955.