Sivčani ispustili pobedu

Rukometaši Sivca 69 remizirali su startu nove rukometne sezone sa ekipom Sinđelića. Gosti su odlično odigrali prvo poluvremen. Nakon početnog ispitivanja snaga sredinomm prvog poluvremena „Panteri“ prave seriju 7:1 za vođstvo od 11:4. Do odlaska na odmor domaćin je prepolovio zaostatak. Nastavak donosi bolju igru domaćeg tima koji već u 40. minutu stiže do (18:18) izjednačenja. Do kraja susreta Sivčani su konstantno imali prednost od jednog do dva gola. Ipak, u poslednjem minutu utakmice Marko Popović je u svojim sedmim golom na meču doneo poslednje i konačno izjednačenje. Pored njega u dresu Sinđelića odličan je bio i Petar Stanković sa devet golova. U gostujućem timu istakli su se Mihajlo Kuprešanin sa osam i Marko Čabai sa šest pogodaka. Izveštaj sa meča možete pogledati u priloguRezultati prvog kola: Kolubara – Lavovi 26:15, Hercegovac – Radnički 29:29, Inđija – Crvenka 32:31, Spartak – Kikinda 25:26, Vrbas Petrol – Lavovi BP (27.09.2023.godina). U sledećem kolu ekipi iz Sivca predstoji novo gostovanje, ovoga puta ekipi Kikinde koja je na otvaranju sezone odnela oba boda iz SuboticeParovi drugog kola: Lavovi BP – Kolubara, Lavovi – Hercegovac, Radnički – Inđija, Crvenka – Sinđelić, Kikinda- Sivac 69, Spartak – Vrbas Petrol.