KK Vojvođanin dominantan u Požarevcu

Konjički klub Vojvođanin uspešno je završio nastup na 60. Ljubičevskim konjičkim igrama u Požarevcu. Glavna kasačka  trka drugog takmičarskog dana bila je trka „Knez Mihailo“. U brzoj kasačkoj trci sa novim nacionalnim rekordom pobedilo je grlo Brenno Laumar sa Borisom Novićem u sulkama. Ovo grlo je vlasništvo štale Dream Catcher NBA zvezde Nikole Jokića, koji je prisustvovao dodeli pehara. Pehar je uručio promoter jubilarnih 60. Ljubičevskih konjičkh igara, glumac Petar Strugar. Vreme pobednika je 1.14,1. Drugo mesto osvojilo je grlo Amy del Duomo sa Vladimirom Pribićem u sulkama, a treće Bondo Jet sa Branislavom Mukićem. Dužina staze bila je 2.2 km, nagradni fond je iznosio 800 hiljadadinara. U kasačka trka „Stig“ prvo je na cilj stiglo grlo Parma Ferm sa Borisom Novićem u sulkama. Na drugoj poziciji bilo je grlo „Cassius Como“ sa Josipom Vujkovićem – Lamićem u sulkama, a na trećoj grlo „Brier“ sa Novicom Đorđevićem u sulkama.