Gosti pokvarili „generalku“

Fudbaleri kulskog Hajduka 1912 poraženi su u poslednjoj pripremnoj utakmici na domaćem terenu od ekipe Mladosti iz Bačkog Jarka. Utakmica je rešena u prvih deset minuta. Gosti su golovima Kneževića u 3. i Kovačevića u 8. minutu poveli sa 2:0. Samo dva minuta kasnije štoper domaćih Đurđević je iznenadio loše postavljenog golmana gostiju i smanjio na 2:1. Ispostavilo se da je to i bio i konačan rezultat utakmice. Kako ističu u redovima „belih“ ovaj kiks ne treba da zabrinjava. „Ekipa se još uvek uigrava zbog kasnog dolaska mnogobrojnih pojačanja, te će uz malo vremena i uz kvalitetan rad doći do bolje igre i rezultata“ – navodi se u klupskom saopštenju. Domaći tim započeo je utakmicu u sastavu: Zuvić, Petrić, Živković, Krneta, Đurđević, Vujović, Nijemčević, Jovanović, Ljumović, Savković, Marković. U nastavku meča zaigrali su još: Babić, Đuričković, Cicmil, Ivan, Kilibarda, Šobot, Hrnjački, Ristić, Danilović, Kopunović, Novaković, Marković, Jovanović, Pavlović.