Kasačke trke na hipodromu

Konjički klub “Vojvođanin” u nedelju, 28. maja na Gradskom hipodromu u Somboru organizuje kasačke trke. Kako je najavljeno predviđeno je održavanje sedam trka od kojih su svakako najvažnije: Prvi Memorijal “Jovan Ladar”, Memorijal “Predrag Pejin Braca” i trka sećanja na Rastka Mašića. Početak trka je zakazan za 15 časova, a organizatori pozivaju sve ljubitelje konjičkog sporta, kao i sve građane Sombora da dođu u što većem broju, kako bi svojim prisustvom bodrili svoje favorite. Propozicije takmičenja možete pročitati u prilogu. Inače, prethodnog vikenda u Subotici je održan 2. trkački dan. Somborski klub je imao zapažene rezultate. Irinej i Brenno Laumar sa vozačem Vladimirom Pribićem je osvojio prva mesta u trkama „Masterplast – Subotica“ i „Bata Kole – Subotica“. Prvo mesto u trci „Odri El Doors – Subotica“ je pripalo grlu Parmi Ferm sa vozačem Gajićem, dok je u istoj trci Donita Ferm (V. Pribić) završila kao peta. Grlo Samsung (N. Mašić) zauzelo je drugo mesto u trci „Državno prvenstvo za grla od 3 do 15 godina“, dok je u trci „Printex – Subotica“ grlo Super Glous završio na šestom mestu. Mona Lobel (vozač D. Karan) zauzeo je peto mesto u trci „Interkom – Subotica“.