Bronzani Srđan Kovač

U subotu, 29. aprila održano je Prvenstvo Srbije za seniore u rvanju grčko – rimskim stilom. Najuspešniji u ekipi „Radničkog“ iz Sombora bio je Srđan Kovač u kategoriji do 55 kg koji je sa dve pobede i jednim porazom osvojio bronzanu medalju. Odlučujući meč odradio je protiv predstavnika Sente Rolanda Varge. U borbi za medalju našao se i Milan Tolić koji se izgubio i osvojio peto mesto. Bolji od njega bio je Aleksandar Berarov (RK Soko). U kategoriji do 63 kg nastupio je i Stefan Liščević od kojeg se očekivala medalja. Međutim, jedan znak nepažnje i Stefan je izgubio meč, iako je bio favorit u tom duelu i tako je završavao takmičenje bez postolja. Kako se još navodi u klupskom izveštaju, bez medalja su ostali Srećko Malbaša, Ratko Marinković, David Novič, Veljko Ranisavljević i Mladen Patarčić. Zlatnom medaljom sa pet pobeda okitio se trener kluba Milan Marić za ekipu Kragujevca, u kategoriji do 67 kg. U konačnom plasmanu (u konkurenciji 22 kluba) somborski Radnički  zauzeo je 12. mesto sa 27 bodova.