Juniori Sokola osvajači Kupa

U20 Beograd 2023 medalje
Rvački klub „Radnički“ organizovao je u Beogradu međunarodni turnir „Serbia Open“ za rvače do 20 godina. Istovremeno, klubovi iz Srbije borili su se za titulu ekipnog prvaka države u ovom uzrastu. Somborski Soko je na megdan izašao sa 14 takmičara, koji su u vrlo jakoj konkurenciji osvojili pet bronzanih medalja. Do medalje su stigli: Aleksandar Berarov, David Budimčević, Marko Fratrić, Simo Jovišić i Dragan Bodalec. Rezultati sa „Serbian opena“ računali su se i za ekipno državno prvenstvo u tom uzrastu. U konkurenciji 23 ekipe, Rvački klub Soko osvojio je prvo mesto. Sokoli su u konačnom plasmanu osvojili 112 bodova. Beogradski Partizan je bio drugi sa 101, a zrenjaninski Proleter treći sa 70 bodova. Rvači somborskog Radničkog zauzeli su 14. mesto sa skupljenih 29 bodova.