Rukometaši slavili drugi vikend za redom

RK Sombor novembar 2022.godina - slika preuzeta sa zvanične fejsbuk stranice kluba

Rukometaši Sombora pobedili su drugi vikend za redom. Nakon pobede nad ekipom Sente, ovog vikenda su bili bolji od Budućnosti iz Alibunara sa 33:26 (20:13). Neizvesnost je trajala svega desetak minuta. Nakon toga domaći igrači preuzimaju konce igre u svoje ruke i do poluvremena stvaraju zalihu od sedam golova. U nastavku susreta su rutinski meč priveli kraju. U pobedničkom timu istakli su se braća Veljko i Sergej Pavlović sa po devet pogodaka. Sombor je trenutno dvanaesti tim lige sa pet osvojenih bodova. Predstoji im duel protiv sedmoplasirane Crepaje. Ekipa Dalmatinca proteklog vikenda nije izlazila na parket. Njihov duel protiv žabaljskog ŽSK-a 1955 biće naknadno odigran. U sledećem kolu gostuju prvoplasiranoj Crvenoj Zvezdi iz Mokrina.