Radničkom devet medalja i titula prvaka Srbije

U nedelju, 29. maja u Kragujevcu je održano Prvenstvo Srbije za mlađe pionire i kadete u rvanju slobodnim stilom. U obe konkurencije rvači „Radničkog“ iz Sombora su nastupili sa 11 takmičara i osvojili čak devet medalja. U pionirskom uzrastu zlatnu medalju osvojio je Mihajlo Anđelić (70 kg) koji je sa lakoćom pobedio sve protivnike i postao pionirski prvak Srbije. Do srebrnog odličja došli su: Mladen Batalo (60 kg), Nikola Gunj (85 kg) i Ilija Hinić (37 kg), dok su se bronzom okitili: Vedran Lugonja (34 kg), Jovan Kosovac (40 kg) i Uroš Ilić (48 kg). Bez plasmana ostali su Nemanja Lončarević i Luka Kolar. U pionirskom uzrastu u konkurenciji 16 ekipa Radnički je osvojio titulu prvaka Srbije u slobodnom stilu. U kadetskom uzrastu nastupila su dva takmičara koji su osvojili isto toliko medalja. Zlatnom medaljom i duplom titulom prvaka Srbije u kadetskom uzrastu okitio se Srećko Malbaša u kategoriji do 48 kg, dok je Mladen Patarčić (110 kg) osvojio bronzanu medalju.