Nagetsi protiv Voriorsa

Nikola Jokić slika preuzeta sa zvanične fejsbuk stranice Denver Nagetsa

Denver – L. A. Lejkersi 141:146 (Q1 – 33:36, Q2 – 36:33, Q3 – 39:26, Q4 – 27:40, Pr. 6:11).

Košarkaši Denvera izgubili su poslednji meč regularnog dela od Los Anđeles Lejkersa. Meč je rezultatski bio neizvestan. Prve dve četvrtine završene su identičnim rezultatom 36:33. Prvu su dobili domaći, a drugu gosti. Nagetsi su u poslednju četvrtinu ušli sa +13, međutim meč je odlučen nakon dodatnih pet minuta. Na kraju pobeda Lejkersa. Nikola Jokić je odmarao, nije bio u timu. U pobedničkom timu Monk je ubacio 41 poen, dok je kod poraženih najbolji bio Hauard sa 25 koševa. Uskoro kreće plej of. Denver Nagetsi će kao šesti tim Zapada za protivnika imati ekipu Golden Stejt Voriorsa koji su regularni deo završili na trećem mestu.