Četiri medalje na Kupu u Valjevu

Rvački klub Soko objavio je izveštaj sa upravo održanog juniorskog Kupa Srbije održanog u Valjevu. Od osmorice „Sokola“ četvorica su osvojila medalje. Veljko Petraković je bio prvi, Aleksandar Berarov drugi, a posebno treba naglasiti srebrnu medalju Vuje Đerića, kao i treće mesto kadeta Sime Jovišića. Aleksa Kanjo bio je četvrti. Šteta što je od borbi za medalju morao zbog povrede da odustane Dejan Fratrić. Sigurno bi jedna bila njegova, a to bi bilo dovoljno da somborski klub osvoji ovo kup takmičenje. Kako se još navodi, selekcija dečaka uzrasta do 13 godina predstavljala je somborski klub i na Kupu Srbije koji je održan u Molu. Na strunjače je izlazilo pet rvača. Nikola Divjak je bio najuspešniji u kategoriji do 30 kg osvojivši srebrnu medalju. Luka Zelić nije uspeo da stigne do finala, ali je zato u borbi za treće mesto u kategoriji do 42 kg pobedio i tako osvojio bronzanu medalju. Na korak do borbi za medalju stali su Dimitrije Spasojević, Dušan Nagulov i Vasilije Vukelić.