Posustale u nastavku

Rukometašice Ravangrada odigrale su sinoć zaostali susret drugog kola protiv ekipe Mokrina. Somborke su odlično odigrale prvo poluvreme, imale su vođstvo od starta susreta, a na odmor su otišle sa dva gola prednosti. Domaće su odmah na startu izjednačile, a sve do 40. minuta oba tima su se smenjivala u vođstvu. Igračice Mokrina potom prave seriju od 5:0 i prelaze u vođstvu, da bi u poslednjih pet minuta novom serijom 4:0 prelomile susret. Najefikasnija u pobedničkom timu bila je Una Babić sa šest pogodaka, dok je Iva Knežev postigla gol manje. U ekipi Ravangrada ponovo je dominirala Saška Pejić sa sedam pogodaka. Naredni susret Ravangrad igra u Temerinu, nedelju, 8. novembra od 17 časova protiv istoimene ekipe.

Mokrin – Ravangrad 19:13 (5:7)

Sedmerci: 5/7 (Mokrin). 2/2 (Ravangrad).

Isključenja: 8 minuta (Mokrin). 8 minuta (Ravangrad).

Mokrin: Golić, Brkin 4, Gavrilović, M. Kecić, Babić 6, Ristić 2, Knežev 5, Japundža, D. Kecić 2, Bajkin, Stojšić, Plavšić, Brašnjo.

Ravangrad: Bošnjak, Benjak, Ćirić, Orlić 1, V. Dokmanov, Cvetković 1, N. Dokmanov, Vezmar 4, Basta, Pejić 7, Manojlović, Halas.