Poznata tri polufinalna tima

U sredu su odigrana tri meča fudbalskog Kupa Srbije za teritoriju Područnog fudbalskog saveza Srbije. U Apatinu je odigran duel između dva vojvođanska ligaša, Mladosti i Sloge. Čonopljanci su trijumfovali sa 1:2. Gosti su stekli prednost od dva gola do poluvremena golovima Vukasa i Rajčanjia. Domaći su u nastavku krenuli agresivnije, što je rezultiralo boljom igrom. Smanjili su sredinom drugog dela preko Ožegovića. Treba napomenuti i da su domaći samo par minuta ranije promašili kazneni udarac, neprecizan je bio Faber. U drugom vojvođanskom duelu, Mladost iz Bačkog Petrovca je ubedljivo slavilo protiv Crvenke sa 4:1. Sigurnu pobedu ostvarilo je i Bratstvo 1946 iz Prigrevice. Slavili su 3:1 protiv Budućnosti iz Paraga golovima Makara, Vukovića i Stamenkovića. Poraz Budućnosti ublažio je Turi. Poslednji četvrtfinalni duel između Hajduka 1912 i Radničkog 1912 je odložen. Meč će se odigrati u sredu, poslednjeg oktobarskog dana. Žrebanje polufinalnih parova će biti obavljeno u četvrtak, 1. novembra u prostorijama Područnog fudbalskog saveza Sombor.