Uspešan nastup karatista Ravangrada na turniru u Petrovaradinu

Proteklog vikenda u sportskoj hali Petrovaradin je održan karate turnir, u organizaciji Karate saveza Srbije i karate kluba Borac 021 iz Šajkaša koji je okupio 30 klubova oko 350 takmičara iz BiH, Slovenije i Srbije po pravilima WKF u borbama i katama. Karate klub Ravangrad je osvojio pet medalja u borbama i 11 u katama. Zlatna postolja su osvojilo Vukašin Vuković i Aleksandar Nikolić, Valentina Ostrogonac je osvojila srebro, dok su se bronzanim odličjima okitili Anastasija Balatinac i Nikola Drljača. Postolja u katama su osvojili Tamara Vučković, Nikola Zejak i Lea Ric (zlatna), Andrej Blanuša (srebro), dok su bronzane medalje osvojili: Kristijan Kovačević, Irina Sabljić, Hana Dekić, Lara Orban, Anja Loknar, Cenge Cirkl i Luka Ilić – navodi se u saopštenju karate kluba Ravangrad.