Rvači Sokola odbranili prošlogodišnji naslov?

Prvi deo ekipnog juniorskog prvenstva države održan je u Subotici. Somborski rvački klub Soko imao je na tom prvenstvu 15 takmičara, koji su osvojili ukupno osam medalja, i sad se već skoro sa sigurnošću može reći da će odbraniti prošlogodišnji naslov prvaka države. Naime, somborska ekipa ima 190 bodova, dok je drugoplasirana Senta osvojila 80 bodova. Aleksandar Olujić bio je prvi, Stefan Sukno, Petar Pavluković, Sava Mijoković, Nikola Bunjevčev i Bogdan Beljanski drugi, dok su Milan Todorović i Veljko Petraković osvojili treća mesta. Konačnom uspehu doprineli su i Marko Kozbašić na četvrtom i Nikola Kardoš, Jovan Glušac i Stevan Horn na petom mestu. Drugi, završni deo ekipnog prvenstva održaće se 13. oktobra – navodi se u saopštenju rvačkog kluba Soko.