Žak Junior zadržao maksimalni učinak

Futsaleri Žak Juniora gostovali su na otvaranju prolećnog dela sezone u Kuli, gde su sigurnom igrom savladali domaći Hajduk. „Žakovci“ su nakon početkog ispitivanja snaga poveli u 8. minuti golom kapitena Srđana Vukovića. Nakon odlično izvedenog prekida, usledio  je neodbranjiv udarac sa distance. Milan Vujin je udvostručio prednost gostiju par minuta kasnije, da bi povratnik u redove somborskog tima Mladen Vuković postavio konačan rezultat prvog dela. Popularni „Mlađa“ neodbranjivo je skinuo paučinu iskosa sa desne strane. U prvom minutu nastavka Srđan Vuković je svojim drugim pogotkom na meču povisio na 4:0, da bi šest minuta kasnije njegov brat Mladen Vuković nakon odlične akcije celog tima postigao i peti pogodak za Somborce. Do kraja susreta domaći su preko Delića i Jovanovića uspeli samo da ublaže poraz. Žak Junior nakon jedanaestog kola ima maksimalni učinak. Narednog vikenda dočekuju drugoplasirane „Leteće Holanđane“ iz Vrbasa.

KMF Hajduk – KMF Žak Junior 2:5 (0:3)

Strelci: Delić, Jovanović (Hajduk). Srđan Vuković 2, Mladen Vuković 2, Vujin (Žak Junior).

KMF Hajduk: Živko, Isakov, Bogovački, Delić, Bogićević, Leđenac, Bognar, Opalić, Šinka, Latinkin, Jovanović, Damjanović, Olujić, Marić.

KMF Žak Junior: Molnar, Radmanović, Vujin, Vukelić, Srđan Vuković, Vidaković, Bogunović, Mladen Vuković.