Poraz Stonsa u Zemunu

Bowling Stonsi poraženi su odloženom meču 7. kola Prve bowling lige Srbije od ekipe Zemuna. Somborci su se dobro držali tokom većeg dela susreta. Nakon izjednačenog prvog seta, drugi je pripao Zemuncima. Stonsi su ekspresno poravnali, pre svega zahvaljujući fenomenalnom nastupu Imre Otoa (234) i Marka Minića (220). Odlučujući momenat desio je u petom setu u kojem su nastupili dublovi. Domaćin je bio koncentrisaniji i rezultatom 406:332 upisao dva boda koji su im ispostaviće se kasnije obezbedili pobedu. Ekipi Zemuna pripala su i dodatna četiri boda na ukupan broj srušenih pinova, te su na kraju zasluženo slavili sa 11:5 (4350:4228). IzveštajU ostalim mečevima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Žabac – Krupari 7: 9 (4088: 4141), Babulj Kendi – Inel 15: 1 (4386: 3963), Timsoft – Fortuna 14: 2 (4666: 4501) i Aes Sedai – Metalac  4: 12 (4257: 4270). TabelaU narednom osmom kolu Bowling Stonsi dočekuju ekipu Žapca. Meč je na programu u utorak, 28. januara od 17 časova u somborskom Bowling centru.