Joker ubedljiv u Futogu

Basketball Stars – Joker 55:105 (Q1 – 10:18, Q2 – 18:17, Q3 – 9:27, Q4 – 18:43).

Košarkaši Jokera gostovali su u subotu u Futogu, gde su se sastali sa fenjerašom lige, Basketball Starsima. Domaći su samo tokom druge četvrtine držali priključak, ali su ipak gosti iz Sombora na poluvremenu imali prednost od sedam poena razlike (28:35). U nastavku susreta izabranici trenera Isidora Rudića su pojačali ritam, odlično su odigrani odbranu, namestili su nišanske sprave, te su na kraju meč završili u plusu od 50 poena razlike. Košarkaši Jokera su tako uknjižili devetu pobedu iz isto toliko odigranih susreta, te su trenutno ubedljivo prvi sa tabeli sa 18 bodova i koš količnikom od +314. Postigli su najviše poena tokom ove sezone ukupno 896, te primili najmanje 582. Naredne subote u Somboru gostuje ekipa Spartaka. Meč desetog kola Druge MRL – Sever 2 se igra od 17 časova. Treba dodati da ove sezone i omladinske selekcije Jokera nižu uspehe. Kadeti su trenutno prvi sa maksimalnim učinkom od pet pobeda, dok su juniori trenutno treća ekipa svog prvenstva sa skorom 5/2.