Vasilija Ana i Obrad zlatni na mitingu u Banja Luci

Plivači somborskog Poleta proteklog vikenda (30. i 31. maja) učestvovali na Međunarodnom mitingu „Banja Luka Open“. U konkurenciji je bilo blizu 500 takmičara iz 53 kluba. Među njima je bila i devetočlana ekspedicija somborskog kluba koja je tom prilikom osvojila pet odličja. Zlatne medalje osvojili su Vasilija Ana Veselinović i Obrad Aperilić, oboje u disciplini 50m prsno. Obrad je doplivao i do srebrna na duplo dužoj deonici. Pored njih dvoje na postolju se našla i Lena Zarić koja je osvojila dva treće mesta u trkama na 100m i 200m prsno.