Prijem za viceešampionku Evrope u bodibildingu

Član Gradskog veća za oblast sporta, dece i omladine Ognjen Andrinčin, u zgradi Županije upriličio je prijem za vicešampionku Mariju Sabo, koja je na Evropskom prvenstvu u bodibildingu, održanom u Španiji, osvojila srebrnu medalju. Andrinčin je ovom prilikom čestitao Mariji na izuzetnom uspehu i dostojnom predstavljanju grada na međunarodnoj sportskoj sceni, istakavši da Grad nastavlja da pruža podršku sportistima koji svojim rezultatima promovišu Sombor i Srbiju. Tokom prijema, Sabo se zahvalila na dobrodošlici i poručila da će nastaviti da trenira još više kako bi svoj grad i svoju zemlju mogla da predstavi na najvećim međunarodnim takmičenjima.