Proteklog vikenda startovalo je novo rvačko prvenstvo u Super ligi Srbije. Rvački klub Soko je na startu takmičenja ugostio ekipe beogradske Crvene Zvezde i Sente. U ovom tromeču Soko je nadvisio oba rivala. Somborci su nad Zvezdom slavili sa 7:1, dok su Sentu dobili sa 6:2. Kako se može videti u izveštaju RK Soko, Kimoski, Zelić, Jovišić i Avramović zabeležili su po dve pobede, Popović, Rajić, Ivanković, Dedić i Obradović po jednu. „Ekipa koja u proseku nema ni 19 godina, oduševila je gledaoce borbenošću i odličnim rvanjem“ – navodi se na kraju saopštenja. Da podsetimo, RK Radnički je sezonu otvorio remijem sa Vojvodinom i porazom od Partizana.
Soko oduševio na startu sezone
RK Soko, Super liga Srbije u rvanju, slika preuzeta sa fejsbuk stranice RK Soko Sombor