Kobrin dvojac pozvao u reprezentaciju

Klub borilačkih sportova Kobra objavio je da su članovi njihovog kluba, David Dragičević (91 kg) i Vuk Branković (71 kg) dobili pozive za nastup u juniorskoj kik boks reprezentacije Srbije. Pomenuti dvojac somborskog kluba braniće boje naše zemlje na predstojećem prvenstvu Balkana koje će biti održano u Novom Sadu od 29. do 31. maja ove godine. Da podsetimo, Dragičević i Branković su aktuelni viceprvaci Srbije u u disciplini low – kick.