Završen prolećni ciklus Sportića

U sredu, 13. maja održan je poslednji prolećni trening Sportića za decu tri do šest godina. Predstavnici Sportskog saveza ističu da je ovaj besplatan program i dalje aktuelan i posećen. Mališani idu na jednomesečnu pauzu, a potom sledi nastavak programa na Otvorenom gradskom bazenu. Dodatne informacije o početku ovog programa biće naknadno saopštene. Školicu su vodili stručna lica koja poseduju dozvole za rad sa decom školskog i predškolskog uzrasta, profesori fizičkog vaspitanja Radovan Rašković i Predrag Mandić. Svim učesnicima na poslednjem treningu su podeljene diplome za učešće.