Utakmicama poslednjeg (18) kola završena je stonoteniska sezona Vojvođanske A lige. Od tri naša predstavnika, samo je ekipa Žaka ostvarila pobedu. „Crno – beli“ su kao domaćini porazili Tikvaru iz Bačke Palanke sa maksimalnih 4:0. Pojedinačne poena za „Žakovce“ upisali su Keseić, Mucić, Sladek i dubl Mucić/Sladek. Uprkos pobedi sastav Žaka je prvenstvo završio na pretposlednjem mestu (25 bodova), a s obzirom da ligu napuštaju dva poslednja tima, Žak će se od naredne sezone takmičiti u poslednjem rangu (Severno Bačkoj ligi). Ekipa Ravangrada poražena je 1:4 od Rume. Jedini poen obezbedila je dubl kombinacija Hilko/Ćirić. Poraz je doživela i ekipa Gusara. Staparci su izgubili kao domaćini od Mladosti iz Bačkog Petrovca sa 3:4. Siniša Milić je doneo dva poena, a Siniša Josić jedan poen. Ekipa iz Stapara je sezonu zaključila na drugom mestu (30) sa četiri boda manje u odnosu na novosadski Egyseg, dok je Ravangrad zauzeo četvrto mesto (27). Drugi tim Ravangrada poražen je u poslednjem kolu Severno Bačke lige od Bajše sa 1:4, dok je Žak 2 identičnim rezultatom doneo bodove iz Kanjiže. Ravangrad 2 je zadržao četvrtu poziciju, dok je Žak 2 sezonu završio na pretposlednjem (7) mestu.
Gusar drugi, Ravangrad četvrti, Žak ispao
