Boćari Ravangrada ostvarili su četvrtu prvenstvenu pobedu. Ekipa sa Gradskog stadiona proteklog vikenda u derbiju kola slavila nad šampionskim sastavom Novog Beograda 15:7 (181:157). Tokom većeg dela meča gledali smo rezultatsku klackalicu. Ekipe su se smenjivale u vođstvu. Ipak, u završnici meča domaći igrači su imali bolju koncentraciju i sasvim zasluženo su došli do velike pobede nad višestrukim prvacima države. Somborci su odlično odigrali parove, trojke, a treba istaći i pobedu Gorana Lekovića nad, po mišljenju mnogih najboljim igračem Srbije Srđanom Butorcem. Zapisnik sa ovog susreta možete videti u prilogu. Nakon ovog kola Ravangrad je jedini neporaženi tim lige sa maksimalnih 12 bodova. U narednom (5) kolu ekipa iz Sombora gostuje zemunskoj Dinari koja je u ovom kolu bila bolja od Dalmatinca. Zemunci su četvrti tim lige sa devet bodova (tri pobede i poraz).
Velika pobeda boćara Ravangrada
