Aleksej i Nedeljka podigli pehare u Inđiji

Bokseri Sombora ovog vikenda nastupali su u Inđiji gde je održano redovno kolo Regionalne lige Vojvodine. Somborci su se odlično predstavili na ovom takmičenju. Kako se navodi u klupskom izveštaju sa ovog takmičenja pobedničke pehare osvojili su junior Aleksej Racić (48 kg) i seniorka Nedeljka Petrović (60 kg). Uspešan nastup imali su i mladi Todor Lučić (57 kg), dok je Jovan Žikić (60 kg) prikazao sjajan meč i još jednom pokazao veliki potencijal. Uz rad, trud i posvećenost, pred njim je svetla sportska budućnost. Somborski klub uputionje čestitke svim svojim borcima i trenerima na trudu, zalaganju i odličnim rezultatima.