Odigrano je 16. kolo Vojvođanske A stonoteniske lige. Ravangrad i Gusar upisali su sigurne pobede, dok je sastav Žaka poražen od šidskog Partizana. Dva kola pre kraja prvenstva „crno – beli“ su najugoženiji. Zauzimaju pretposlednje mesto i u ovom momentu preti im ispadanje iz lige. Već sutra je na programu pretposlednje prvenstveno kolo. Žak će putovati u Rumu, Ravangrad u Šid, dok će Gusar na megdan ekipi Tikvare. U poslednjem stonoteniskom rangu (Severno Bačka liga) drugi timovi Žaka i Ravangrada doživeli su poraze. Ravangrad 2 od ekipe Sente, a Žak 2 Horgoša. U poslednjem kolu (9. maja) Ravangrad 2 dočekuje Bajšu, dok će Žak 2 gostovati drugom timu Kanjiže.
Žak i dalje ugrožen
