Odbojkašice Goks In-a juče su gostovale u Bavaništu gde su u pretposlednjem kolu poražene od istoimene ekipe sa 3:1 (25:17, 22:25, 25:19, 25:11). Gošće su samo u drugom setu bile na visini zadatka. Kolo pre kraja ubedljivo su poslednje na tabeli Druge lige Sever sa samo dva boda. Prvenstvo će zaključiti u četvrtak, 9. aprila susretom protiv drugog tima Jedinstva iz Stare Pazove. Utakmica počinje u 15 časova. Istog dana, od 16.30 časova CVS Elbraco Tehnolend igra svoj meč 21. kola protiv NS Volej tima u Novom Sadu. Dva dana kasnije u Somboru će ugostiti ekipu Vršca. Bilten…
Goks In poražen u Bavaništu
