Najbolji pioniri Vojvodine odradili okupljanje u Veterniku

Pionirska selekcija Fudbalskog saveza Vojvodine (U15) okupila se juče u Veterniku, gde je na terenima Sportskog Centra „Vujadin Boškov“ održana trening utakmica u okviru priprema za predstojeći memorijalni turnir „Pera Jocić“. Mladi fudbaleri imali su priliku da rade i igraju u izuzetno dobrim uslovima, uz lepo vreme koje je dodatno doprinelo kvalitetu treninga i same utakmice. Ovo okupljanje imalo je selektivni karakter, a stručni štab je na delu mogao da se uveri u formu i potencijal igrača koji konkurišu za konačan spisak selekcije FSV. Fudbalski savez Vojvodine ovom prilikom upućuje zahvalnost domaćinu, FK „Vojvodina“, na izuzetnim uslovima i gostoprimstvu, koji su omogućili nesmetano odvijanje aktivnosti i rad na visokom nivou. Okupljanju su prisustvovali i članovi Instruktorske službe FSV, među kojima je bio i Damir Vuković, trener/igrač FK Ravangrad 2018. Pored njega, u Instruktorskoj službi su još i: Ivica Francišković, Danilo Bjelica, Borislav Jovanović, Miroslav Beljin, Milan Stepanov, kao i referent FSV Vojislav Kesić. Na okupljanju su bila 44 igrača, među kojima i Andrej Višinka, mladi prvotimac Ravangrada 2018. Pored njega bili su i Somborci Andrej Redžić (Spartak ŽK) i Jovan Puhalo (Vojvodina). Podsećamo, memorijalni turnir „Pera Joci“ biće održan 1. i 2. aprila u Novom Sadu, gde će selekcija FS Vojvodine imati priliku da se predstavi u najboljem svetlu.