Extrem dominirao na otvaranju sezone

Kao što smo bili najavili, somborski KBS Galaktik proteklog vikenda organizovao je izuzetno jak Međunarodni turnir u sanda borbama „Sombor Open 2026“. Odličan nastup na početku sezone imali su i takmičari somborskog Extrema koji su izdomirali na turniru u Somboru. Kako je objavljeno u klupskom izveštaju, nastupili su sa 17 takmičara u više različitih uzrasnih kategorija. Osvojeno je ukupno 12 zlatnih medalja i četiri srebrne medalje. Samo jedan takmičar ovog kluba ostao je bez postolja. Trenerski tandem Željko Kovačević i Mladen Devčić uputio je čestitke svojim takmičarima koji su odlično započeli godinu, roditeljima na poverenju, a deci na predanosti i upornosti.