CVS konačno došao do pobede

Tokom vikenda odigrano je 13. kolo Druge odbojkaške republičke lige Sever. Somborski klubovi ostvarili su polovičan učinak. Kao što smo već objavili, Goks In je u subotu poražen od ekipe Partizana iz Sremskih Karlovaca, dok je CVS Elbraco Tehnolend nakon šest uzastopnih neuspeha, konačno uspeo da odigra jednu kvalitetnu utakmicu i upiše pobedu. Somborke su bile bolje od zrenjaninskog Proletera, te su slavile sa 3:0 (27:25, 25:13, 25:22). Ovom pobedom uspele su da napreduju jedno mesto na tabeli, te su sad deveti tim lige sa 11 bodova. Narednog vikenda gledaćemo lokalni derbi. Goks In će u nedelju, 15. februara dočekati CVS Elbraco Tehnolend. Utakmica se igra u Gradskoj hali Mostonga u terminu od 17 časova. Muška ekipa Sombora pobedom je otvorila prolećni deo Prve Vojvođanske lige Sever. Somborci su ugostili i savladali novosadski Botafogo sa 3:0 (25:15, 25:14, 25:15). Naredni rival biće im ekipa Vrbasa koja je tokom vikenda pobedila Kulpin. Ovaj duel igra se u sredu, 18. februara od 20 časova. Bilten sa kompeltnim rezultatima proteklog vikenda možete videti u prilogu.